مطالب پیدا شده
جنون -درام -رازآلود

8

لین دانش آموز دبیرستانی است که روزی متوجه می شود یکی از هم کلاسی هایش خودکشی کرده. فردای آن روز ایمیلی از طرف دانش آموز مرده به دست بقیه دانش آموزها می رسد شامل این متن:”من زنده هستم. من در وایرد پیش خدا هستم.” وایرد در انیمه اصطلاحاً دنیای مجازی گویند که مردم با شخصیت های ساختگی خود در آن زندگی می کنند. دقیقا در حال حاظر چیزی داریم به اسم Second Life که همچین داستانی دارد. زندگی دوم لین که تا به امروز هیچ علاقه ای به کامپیوتر یا به قول انیمه “ناوی” نداشته کنجکاو برای فهمیدن اصل موضوع می شود. این کنجکاوی باعث می شود که او بیش از حد تصور در علم رایانه پیشرفت کند و در عرض مدت کوتاهی به بزرگ ترین هکر تبدیل شود. کامپیوتر کوچک کودکانه او حالا به یک ابر کامپیوتر دست ساز تبدل شده. تحقیقات لین به جای تازه ای می رسد به طوری که متوجه می شود همه چیز آن طور که قبلا فکر می کرده نیست. خودش پدر مادرش و سازمانی که پشت این قضیه هستند. اولین چیزی که در این انیمه جلب توجه می کند پیش بینی هایی هست که حالا درست از آب در آمده. مثل وایرد دنیای مجازی فانتوم بازی آنلاینی که بدون دسته فیزیکی انجام می شود. دزدی های اینترنتی و نقض حریم خصوصی پیشرفت موتورهای جستجو و……….. در انیمه دو نوع دنیا وجود دارد دنیای واقعی و وایرد. لین که در اصل واسط بین این دو دنیا هست به همه اطلاعات افراد دسترسی دارد و برای همین می تواند اختلالاتی در دنیای واقعی نیز برقرار کند. حد بین این دو دنیا روز به روز کمتر می شود دنیای واقعی روز به روز رو به زوال می رود و انسانها بیشتر به دنای مجازی رو می آورند. ولی آیا می شود دنیای مجازی را جایگزین دنیای واقعی کرد؟ آیا می شود در آنجا خوشبخت تر بود؟ آیا روابط بین انسانها در دنیای مجازی بهتر نیست؟ چون محدودی موجود نیست. و آیا می شود دنیای مجازی را دنیای مستقل و موسسان انرا خدای دنیای جدید نامید؟ انیمه لین جواب این سوال ها را به شما می دهد.

Serial Experiments Lain

دانلود انیمه Serial Experiments Lain
951
اتمام پخش
آخرین آپدیت قسمت 13
720p-1080p
علمی تخیلی -رازآلود -درام

7.4

یاشیو کایتو شخصیت اول داستان و دانش آموز سال سوم دبیرستان چوئو تانگاشیما. او یکی از اعضای باشگاه روباتیک است و چون همیشه با بی خیالی با همه برخورد و احمقانه رفتار می کند، اطرافیانش او را شخص قابل اتکایی نمی دانند.  سنومیا آکیهو دانش آموز سال سوم دبیرستان چوئو تانگاشیما، رییس باشگاه روباتیک و دوست دوران کودکی کایتو. او شخصی پر انرژی و سر زنده است و از آن دست کسانیست که بی درنگ و بی فکر برای انجام دادن کاری اقدام میکنند. رویای او ساخت روبات عظیم الجثه ایست که خواهرش بعد از تاسیس باشگاه، کار ساخت آن را شروع کرد.  هیداکا سوبارو دانش آموز سال دوم دبیرستان چوئو تانگاشیما. شخصی پر جذبه و مصمم که در زمینه مهندسی روباتیک بسیار مطلع و متبحر است. به خاطر اعتماد به نفسش،معمولا به دیگران با نگاه تحقیر به دیگران نگاه می کند حتی اگر از اون بزرگتر باشند.  فرائو کوجیرو یک اوتاکو افسرده که تمام مدت خود را در اتاقش حبس می کند. با لحن گفتار بسیار بد و شخصیتی بسیار بدتر. او اصطلاحات اینترنتی بسیار قدمی در حرف های خود استفاده می کند که مدت ها است دیگر استفاده نمی شوند.  دیاتوکو جونا دانش آموز سال دوم دبیرستان چوئو تانگاشیما. دختری کاراته باز که از حیوانات کوچک خوشش می آید. با وجود اینکه خیلی راحت به گریه می افتد ولی شخصی قابل اتکا است که از خانواده خود مراقبت و نگهداری میکند.  آیری او دختری زیبا، با وقار و خوش لباس است که معمولا رفتاری بسیار مودبانه دارد ولی اخلاقی بچگانه دارد و مانند یک خواهر کوچک معصوم رفتار می کند.

Robotics;Notes

دانلود انیمه Robotics;Notes
730
اتمام پخش
آخرین آپدیت قسمت 22
720p
موزیک -زندگی روزمره -کمدی

8.39

"شينيچي چياکي" موسيقي دان درجه يکي است که آرزو دارد در ميان نخبگاني از اروپا بنوازد. او از يک خانواده برجسته است، يک کمال گراي تمام عيار است، نه تنها در انتقاد شديد به خودش، بلکه حتي نسبت به ديگران. تنها چيزي که جلوي رفتن "چياکي" به اروپا رو ميگرد، ترس او از پرواز است.. به همين خاطر در ژاپن زمين گير شده است. در طي سال چهارم در بهترين سالانه ي موسيقي ژاپن، "چياکي" با "نودا مگومي" يا طبق گفته ي خودش "نودامه" ملاقات ميکند. در ظاهر، او يک دختر شلخته است که در زندگي هيچ هدفي ندارد. اما، وقتي " چياکي" براي اولين بار نواختن " نودامه" رو ميشنود، از موسيقي اي که او مينوازد به وجد مي آيد. با بي ميلي "چياکي"، نودامه به آپارتمان کناري او نقل مکان ميکند و او ميفهمد که "نودامه" به شدت به او علاقه مند شده است. آواز نودامه داستان "چياکي" و "نودامه" است، که در عين اينکه ياد ميگيرند چطور با هم کنار بيايند،براي رسيدن به اوج موسيقي جهان از همديگر درس ميگيرند.

Nodame Cantabile

دانلود انیمه Nodame Cantabile
923
اتمام پخش
آخرین آپدیت قسمت 23
720p
Fa En
  • «جهت جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی، ترجیحا از مرورگر Chrome استفاده کنید.»

    در صورتی که قبلا عضو بودید، ابتدا بازیابی رمزعبور بزنید.

    Google بازیابی رمز عبور
  • «جهت جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی، ترجیحا از مرورگر Chrome استفاده کنید.»

    
    Google

Please choose your language

لطفا زبان خود را انتخاب کنید

Fa En