مطالب پیدا شده
کمدی -درام -عاشقانه

8.14

"سانا کوراتا" یک دانش آموز سال ششمی است با یک زندگی عالی. مادر او یک نویسنده نسبتا موفق است، او یک مرد جوان را استخدام کرده تا او را شاد و امن نگه دارد، او ستاره شو تلوزیونی کودکان است "کودومو نو اوموچا". فقط یک مسئله است که خاطر او را آشفته میکند، و آن "آکیتو هایاما" است. آکیتو هم کلاسی سانا است، و از زمانی که وارد کلاس شده، باقی دانش آموزان مسر کلاس از او الگو برداری میکنند، هر روز دختران و معلم نبردی را برای تحت کنترل در آوردن کلاس آغاز میکنند تا بتوانند کمی درس واقعی بخوانند. "این آکیتو آتیش پاره"....سانا این وضعیت را تحمل نخواهد کرد! سانای بیش فعال، تصمیم میگیرد بیشتر آکیتو را بشناسد تا بداند چطور میشود او را سر به راه کرد، تا کلاس به حالت عادی باز گردد و معلم بتواند هر روز را بدون گریه کردن در کنار درس دادن به پایان برساند. اما هرچه او بیشتر راجب آکیتو چیزی میفهمد، متوجه میشود که آکیتو چیزی بیشتر از ظاهر خود در درون خود نهفته دارد.

Kodomo no Omocha (TV)

دانلود انیمه Kodomo no Omocha (TV)
1517
اتمام پخش
آخرین آپدیت قسمت 102
480p
فانتزی -جادویی -دختران جوان

6.85

تمرکز اصلی سریال بر روی قهرمان زن داستان، "چیاری سوکیکاگه" و دوستان وی در رابطه با مدیریت کافه "جوئل پت" است. یک روز در دنیای جادویی "سرزمین جواهر"، بانو "جوئلینا" یک جعبه جواهرات را به "روبی" به امانت میدهد همراه با ماموریت برای یافتن چند دوست و جمع‌آوری جواهرات جادویی. در عین اون باید در آکادمی جواهر حظور داشته باشو و یک کافه بنام جوئل پت را تاسیس کند. هرچند با دوستان او، اوضاع طبق برنامه پیش نمیرود و چندین حادثه ناگوار برای او و دانش آموزان ترسیده اتفاق می‌افتد اما آسیبی ب کسی وارد نمیشود، در این لحظه روبی قصد تسلیم شدن دارد، اما وقتی با دختری جوان به اسم چیاری سوکیکاگه آشنا میشود و تصمیم به کمک به روبی میگیرد، زندگی روبی در آستانه تحولی همیشگی قرار میگیرد. حالا او و دوستانش باید با یکدیگر برای موفقیت کافه تلاش کنند، در خوشی و ناخوشی در کنار یکدیگر باشند در عین حفاظت از جعبه جواهرات در برابر ب سرقت رفتن.

Jewelpet Happiness

دانلود انیمه Jewelpet Happiness
1485
اتمام پخش
آخرین آپدیت قسمت 52
720p
فانتزی -جادویی -دختران جوان

6.79

طبق افسانه های سرزمین جواهر، جووِل پِت ها با عشق و مراقبت ملکه شان، جووِلینا، به دنیا آمده بودند. اما شهاب سنگ عجیبی به توپ آینه ای میخورد و آن را به میلیون ها قطعه می شکند و این قطعه ها که سنگ های دکو نامیده میشدند، در تمام سرزمین پخش میشوند. در زمان حال، روبی صاحب مغازه ی کیرا کیرا که یک خرگوش جووِل پِتی احمق بود، علاقه ی زیادی به تزئینات درخشان داشت و عاشق جمع آوری اشیاء درخشان و براق بود. وقتی اون و بقیه درباره ی داستان توپ آینه ای و سنگ های دکو شنیدند، تصمیم گرفتند که آن تکه ها را پیدا کنند. در راهشان به ۵ فرد مرموز برمی خورند که خود را کیرادکو ۵ مینامیدند که هدف آنها نیز جمع آوردی سنگ های دکو بود. جووِل پتی ها با آن ها دوست شدند، مخصوصا با یکی از اعضایشان به نام پینک اویامیا. و حالا آن ها باید تمام قطعه سنگ های دکو رو جمع کنند تا جلوی غلبه ی تاریکی ابدی را بر انسان ها بگیرند.

Jewelpet Kira☆Deco!

دانلود انیمه Jewelpet Kira☆Deco!
1591
اتمام پخش
آخرین آپدیت قسمت 52
720p
Fa En
  • «جهت جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی، ترجیحا از مرورگر Chrome استفاده کنید.»

    در صورتی که قبلا عضو بودید، ابتدا بازیابی رمزعبور بزنید.

    Google بازیابی رمز عبور
  • «جهت جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی، ترجیحا از مرورگر Chrome استفاده کنید.»

    
    Google

Please choose your language

لطفا زبان خود را انتخاب کنید

Fa En